אני אמא, טהורה וברה/ צילה לייפר

נדמה לי שכל זוג שמחליט להתחבר האחד לשני בכל דרך שתהיה, מיד חושב כיצד לפזר את הגנים שלהם בעולם הקטן שלנו. חיי הרווקות מלאים תשוקה ( נו מה עכשיו ילך לחפש מישהי אחרת עד שתפסתי אותו ? אני אתן לו עד שהוא יקיא !).

התשוקה לא נעלמת גם לאחר מיסוד הקשר. הכיף ממשיך לקחת חלק בחיי הזוגיות… אלא שהפעם מלבד תשוקה וסקס לשם סקס יש עוד מטרה לא פחות נעלה מההנאה, פיזור הגנים המשובחים בעולם. לאחר שהתאמצו ליהנות, מתברר כי הגיע לו הריון. יו, הריון איזה כיף ! אמורים להיות כרגע תשעה חודשים של שיכרון חושים, לא ממש משנה מה יהיה אחריהם. בינתיים, הכיף ממשיך.

שי ואני עברנו את אותו תהליך. הכל השתנה כשנולדה הגדולה. כשהבאנו הביתה את הגדולה הייתה אופוריה, הנה הצלחנו למקסס את הגנים בצורה האופטימלית, תינוקת יפהפיה, בהירה עם עיניים כחולות ושיער בלונדיני מי צריך כרגע יותר מזה? מהר מאוד למדה לישון לבדה, ויותר מהר ממה שהספקנו לעכל – שלושה שבועות- למדה לישון לילה שלם. ברגע שישנה יכולנו להתפנות לעיסוקים אחרים. אז זהו, לא בדיוק. נכון שישנה ונתנה לנו לנוח אבל אני אמא נכון? אמא נותנת לאבא ? אמא וסקס? לא, לא הולך יחד. הסקס מרגע האימהות הופך נחלתן של הזונות, או הרווקות או כל מתהוללת אחרת.

אני אימא, ברה וצחורה סמל ודוגמא, וכך צריך להישאר.

לכל מי שתהה, יש לנו עוד ילדה שלא הגיעה לכאן באדיבות רוח הקודש, כמו כולם. היא הגיעה עם עזרה מסויימת של בן הזוג כלומר, סקס. נו בסדר אז הסקס לא נעלם לו לגמרי.  נשארתי צחורה וברה ולמרות זאת היה סקס. שנתיים וחצי הפרש בין הבנות.

במרוצת השנים כשהבנות גדלו ואף הגניבו מבט של  "יודעות מה קורה אצלכם בחדר…",  הגנבנו את הסקס מהדלת האחורית. אז בלילות זו בעיה כי לא סוגרים דלת, וצריך לחפש אלטרנטיבות, צהרים או בוקר. בבוקר כשהן בביצפר זה אידיאלי ובימים שהן בחוגים זה מעולה.

אתם חושבים על חופשות, נכון?  אז לא, גם בחופשות הן מחוברות  אלינו, למרות שלמראית עין הן מנותקות ונמצאות בחדר "נפרד".

תראו,  הבנות הן הצל הגדול ממשכנתה הן אפילו יותר טובות מעינו הפקוחה של האח הגדול. הן שם כאן בכל מקום שרק אפשר להיות בו.

אז אתם הקוראים, הורים לתינוקות או פעוטות, זה ממש לא משתפר עם הזמן. אני אמא, טהורה וברה, והוא? גבר.

צילה לייפר

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

אין עדיין תגובות.... הייה הראשון להשאיר תגובה!

השאר תגובה

Note: Commenter is allowed to use '@User+blank' to automatically notify your reply to other commenter. e.g, if ABC is one of commenter of this post, then write '@ABC '(exclude ') will automatically send your comment to ABC. Using '@all ' to notify all previous commenters. Be sure that the value of User should exactly match with commenter's name (case sensitive).