אודות אובדות

"אמהות אובדות" הוא אתר שמבקש להיות בית להורים המכירים מקרוב את הג'ונגל של הורות עכשווית שבה אנחנו מלהטטים בין המשרות התובעניות שמרכיבות את חיינו, הקריירה, ההורות, הזוגיות, ולהצביע בתוך הרכבות הדוהרות האלו גם על הקרונות שבהם אנחנו עצמנו, בני אדם.

האתר בעריכת ריקי כהן, הוא פיתוח של בלוג שהיא כותבת במשך שש השנים האחרונות, "קורות האם האובדת". במקביל הייתה במשך בארבע שנים, בעלת  הטור הקבוע "שקרים של הורים" באתר YNET.

ריקי כהן היא אמא לשניים (9,4), כותבת, עורכת ומנהלת אתרים ברשת, בעבר המקימה והעורכת של קהילות  ynet במשך שמונה שנים, שותפה להקמת אתר נענע כמייסדת ומנהלת הפורומים, ועיתונאית לשעבר. כיום עוסקת בניהול תוכן ונוכחות של חברות ומותגים במדיה חברתית. גרה בתל אביב.

צילמה: קרין אלדאה

4 תגובות ל “אודות אובדות”

 1. הי ריקי

  צרפתי כתובתי והטלפון

  050-3333200

  אשמח לשמוע דעתך!

  לימור בן-יעקב

 2. ריקי שלום,
  רק לאחרונה התוודאתי לאתר, ואהבתי מאוד. אני דוקטור לפסיכולוגיה קלינית, ומתמחה בעבודה עם נשים בכלל, ובקשיים הקשורים בקונפליקט קריירה- משפחה בפרט (הדוקטורט שלי עסק בכך). הנושא מעסיק אותי מהמקום האישי ביותר, כמי שלמדה לדוקטורט והתחילה בקריירה כפסיכולוגית בעודה מקימה משפחה של שלושה ילדים (מקסימים ותובעניים בעת ובעונה)
  אני מחפשת מקום לבלוג העוסק בקונפלקיט, מתוך נקודת מבט אישית ומקצועית כאחד.
  אני אוהבת לכתוב ויותר מכך, אוהבת את התקשורת עם הקוראות.
  אשמח לשמוע האם את מוצאת מקום לבלוג שכזה, ואני כמובן פתוחה לשמוע אם יש לך רעיון קצת אחר שיאפשר לי להשתלב בפעילות האתר.
  את מוזמנת כמובן להכנס לאתר שלי, בכדי לקבל קצת רושם.
  שיהיה המשך שבוע טוב,
  מיכל

 3. ריקי שלום
  שמי איריס. לאחר התרשמותי מהבלוג רציתי לעניין אותך ואת גולשיו בספר ילדים "ידעתי ראשון". הספר עוסק בחיי היום יום של ילד ישראלי ובמערכת יחסין עם הסביבה: בית ספר משפחה וחברים, מתוך נקודת מבטו. את הספר אייר עמית בן תשע.
  אוכל לשלוח לך קטעים מתוכו במייל או את הספר עצמו. בקרוב יוצא ספר נוסף ברוח הדברם הנ"ל. שלי ושל עמית שכבר בן תשע…
  בברכה וכל טוב, איריס

 4. אני רואה הודעות מ 2011 האתר עדיין פעיל?

השאר תגובה

Note: Commenter is allowed to use '@User+blank' to automatically notify your reply to other commenter. e.g, if ABC is one of commenter of this post, then write '@ABC '(exclude ') will automatically send your comment to ABC. Using '@all ' to notify all previous commenters. Be sure that the value of User should exactly match with commenter's name (case sensitive).